O nás

TOVÁREŇ NA RADOSŤ - ODRAZTO

Sme rodinná firma so sídlom v Šaštín-Stráže. Výrobe trampolín sa venujeme od roku 2004 s využitím pre domáce, komerčné a profesionálne účely. Poskytujeme komplexný servis od výroby až po dopravu a montáž trampolíny presne na mieru a miesto určenia podľa požiadaviek zákazníkov. Na trhu s výrobou trampolín a žineniek sa pohybujeme už dlhé dve desaťročia, počas ktorých je spokojnosť našich zákazníkov na prvom mieste. Kvalita, cena, bezpečnosť sú našimi prioritami v procese výroby trampolín. Neustále sa snažíme naše trampolíny zlepšovať, vymýšľame rôzne vylepšenia a rozšírenia.

 V súčasnosti nie je trampolína žiadnou vzácnosťou. Napriek tomu je pre veľkú časť ľudí, najmä pre deti, značným luxusom. Zmysel našej práci dáva detská radosť a vedomie zdravo využitého voľného času. Ako sa vraví, v zdravom tele, zdravý duch. Trampolína vplýva na celkovú motoriku, spevňuje chrbticu, zdokonaľuje koordináciu a priestorovú orientáciu človeka. Skákaním na trampolíne sa zvyšuje tepová frekvencia, zrýchľuje sa krvný obeh čím sa zabraňuje upchávaniu ciev, obezite a výskytu srdcovo-cievnych ochorení.

Našim cieľom je podpora detí v športe a snaha ukázať im ako aktívne a zdravo sa dá tráviť voľný čas, napríklad skákaním na trampolíne. 

Spokojnosť  zákazníka s výrobkami ODRAZTO aj so službami našej spoločnosti.

 

Vyberte si tú najlepšiu pre Vás, vaše deti, vašich zákazníkov, zverencov, občanov, klientov. 

Záruka a bezpečnosť

Doživotná záruka na technické prevedenie - konštrukcie trampolíny, trampolínového centra, workout - hrazdy + na povrchovú úpravu konštrukcie žiarovým zinkovaním

2 roky - pohyblivé časti pružiny, ochranné siete, ochranné matrace, skákacie siete, žinenky, farbená povrchová úprava

Dizajn a kvalita

Zváranie - použitie zváračiek typu CO2. Povrchová úprava - zinkovanie, farbenie. Delenie materiálu - pomocou 3D vláknového CNC lasera, pásovou pílou, vŕtacie práce na stojanových vŕtačkách. Výroba ochranných matracov, žineniek - šitie šijacími strojmi s dvojitým a trojitým podávaním.

Servis trampolín

Zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis. Trampolíny priamo od výrobcu ODRAZTO.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie